Výsledky 11.ročníku

Pořadí

oddíl

střed.

název skupiny, členové

písně

celk.
hodn.

pom.
hodn.

věk. prům.

 

 

 

SVĚTLUŠKY

 

 

 

1

14.D

10

Bim bam cililink (Terezka, Peťa, Verča, Uzlík, Lucka, Rusalka, Darinka, Deniska, Peťa, Kim, Adélka)

A vy páni muziganti; Zelené údolí; Dáme klukovi školy

96

34

 

2

13.S

13

Zlatovlásky (Bellis, Waliča, Nigela, Včelka, Marťan, Arnika, Katka, Katka, Wačipi, Koala, Kiri, Salma, Cora, Poměnka, Agáta, Zuzana, Zora)

Vrť sa dívča; Přátelství; Zlatovláska

74

28

 

3

35.D

24

Akičita Waziatu (Unka, Luisa, Anička, Čikero, Kristýna, Maruška, Rychlonožka, Opi)

Pletla kytku v rozmarýnku; Píseň lásky; Čtyři bytelný kola

73

30

 

4

15.D

15

Mravenci (Froggy, Kačaba, Sirka, Bára, Barča, Gabča, Magda, Kordulka)

Kdybys měla má panenko; Jedeme za sluncem; Kytky se smály

69

27

 

5

26.D

1

Berušky (Veronika, Monika, Anna, Ludmila, Michaela, Martina, Martina, Katka)

Nezacházej slunce; Koho včelky chválí; Bohouš

68

28

 

6

2.D

2

Bílý myši (Denisa, Laura, Katka, Rebeca, Nety, Adéla, Ivana, Hranička, Michaela, Lnůďa, Bety, Katka, Viki)

Tancuj, tancuj; Hlídač krav; Malé kotě

64

22

 

7

23.D

6

Strašilky (Denisa, Michaela, Daniela, Terezka, Sandra, Karolína, Barbora, Eva, Cuir)

Běží Vávra z poličky; Svátek škrpálů; Trudova žena

62

28

 

 

 

 

VLČATA

 

 

 

1

2.V+2.

2

Orion (Asterix, Maňásek, Kubula, Uzlík, Myšák, Sandokan, Mauglí, Orlík / Ája)

Pod Prešpurkem; My pluli dál a dál; Hlídač krav

86

30

 

2

13.V

13

Lodníci (Vítek, Smíšek, Přemek, Suri, Falco, Žabák, Ondra, Tonda, Bajka)

Vosy-vosy-sršáni; Lodnická; Indiánská píseň k západu slunce

75

28

 

3

48.V

22

48.smečka vlčat (Chip, David, Michal, www.ondra.cz, Oskar, Tomáš, Petr, Petr, Vašek, Matouš, Pepa, Ondra, Awasin)

Beskyde, Beskyde; Proklatej vůz; Teta

71

22

 

4

15.Bo

15

Jabkožrouti (Jan, Martin, Kuba, Vojta, Honza, Tomáš, Páďa, Ríša, Pavel)

Já jsem muzikant; Chytil táta sojku; Když jsem já sloužil

61

36

 

Porota = Bára Koudelková, Eva Bílková, Vít Pelikán (všichni CHSM USA), Veronika Borkovcová – Chicken, Marie Vaverová – Růžička, Markéta Široká

Moderátor = Luboš Staněk

 

 

 

SKAUTKY

 

 

 

1

14.D

10

Bim bam cililink seniors (Bambi, Blik, Marki, Kačka, Lída, Kakadu, Anna, Kulík, Dráček, Marie, Klára, Třeštík, Iva)

A té Réhradice; Opuštění; Nový den

102

33

 

2

15.D

15

Kratepo (Ifka, Betula, Lisa, Simča, Kytka, Lotka, Dřepík, Pískle, Iva, Knofla, Pavla)

A té Réhradice; Krajina posedlá tmou; Pořekadla

90

34

 

3

13.D

13

Ukerewe (Šoťa, Vity, Mína, Sojka, Ješťa, Allia, Ája, Lucka, Tawi, Monika, Píšťalka, Petra, Nippa, Keya)

Zafúkané; Přátelství; Piráti

90

28

 

4

2.D

2

Černé ovce (Bublina, Zuzka, Borůvka, Máša, Eva, Vosa, Sojka, Želva, Pája, Sína, Včelka)

Teče voda teče; Sedím na kolejích; Pátá

88

31

 

5

12.D

15

Ještěrky (Bambi, Pizzi, Banán, Martina, Katka)

Ej padá padá rosička; Míle; Batalion

79

28

 

6

12.D

15

Smajlíčci (Kiki, Míša, Klárka, Rosnička, Erouš, Lucka, Vrbi, Zuzi, Plšík)

Na tom Bošileckým mostku; Chválím tě země má; Hlavně, že jsme na vzduchu

71

31

 

 

 

 

SKAUTI

 

 

 

1

13.Ch

13

Exegeomai (Zitko, Puštík, Šídlo, Šikula, Konoy, Soan, Rubi, Karel)

A té Réhradice; Za svou pravdou stát; Batalion

96

37

 

2

18.Ch

6

Medvědi (Eršin, Lars, Vojta, Jarik)

V jednym dumku; Nehrálo se o ceny; Pijácká litanie

96

31

 

3

36Ch

24

Termiti (Racek, Míňa, Kaprál, Večerníček)

A té Réhradice; Zlatý údolí; Rum, vodka – Praotec Čech

84

34

 

Porota = Veronika Pelikánová, Jarka Nevrlá (obě CHSM USA), Radim Charvát, Marie Vaverová – Růžička, Pavel Hradecký – Vochec, Pavel Šimonek – Zajíc

Moderátoři = Precla a Šampus