Výsledky 12.ročníku

pořadí

oddíl

střed.

název skupiny, členové

písně

celk.
hodn.

pom.
hodn.

věk. prům.

 

 

 

SVĚTLUŠKY

 

 

 

1

13.S

13

Káňata (Lucie, Wačipi, Kiri, Darja, Bellis, Waliča, Nigela, Arnika, Koala, Bodlinka, Windy, Iris, Lia, Zdenka, Avis, Lassie)

Na tom bošileckým mostku; Již oheň plane v lese; Křídla

124

43

9,33

2

35.D

24.

Pribiňáčci (Gory, Jitka, Marie, Katka, Kristýna, Katka, Klára, Tully, Monika, Opi)

Tancuj, tancuj; Modlitba; Pramen zdraví

123

49

9,56

3

15.D

15

Mravčeláci (Froggy, Veverka, Kačaba, Bony, Bára, Karamelka, Pingi, Eliška, Skříťa, Sojka, Lucie, Niki, Hana, Markéta, Veronika, Markéta, Tereza, Kordulka)

Vím já o studánce; Vzhůru na palubu; Oči a oka

97

42

8,59

4

2.D

2

Bílý myši (Bety, Vážka, Ivana, Laura, Drobek, Michaela, Hranka, Kapka, Anna, Škupe, Adéla, Kňůča, Viki)

Anička dušička; Jaro dělá pokusy; Vadí, nevadí

92

47

9,75

5

14.D

28

Bim bam cililink (Darina, Denisa, Kim, Pavlína, Adéla, Petra, Jana, Veronika, Jana, Eva, Bára, Kamila, Bára, Lenka)

Žádnej neví jako já; Zdálo se ti, zdálo; Když se načančám

91

47

9,31

6

11.D

5

Čmeláčci (Chilli, Lady, Šmoulinka, Čmelda)

Andulko mé dítě – Na Bílé hoře; Na políčku v jetelíčku; Do Afriky

85

46

9,75

 

 

 

VLČATA

 

 

 

1

2.V+2.

2

Orion (Šídlo, Kubula, Medvěd, Svišť, Kuba, Maňásek / Ája)

Tři čuníci; Poštorenská; Kdyby byla Morava

115

35

8,4

2

48.V

22

48.smečka vlčat (Gipps, Astap, David, Michal, Vinci, Franta, Jeník, Honza, Denis, Awasin)

Hruška; Pohádka; Hasiči

97

36

8,33

3

13.V

13

Hříbata (Junior, David, Vítek, Richard, Ondra, ?, Bajka)

Když jsem já ty koně pásal; Konečně přišel den; Óda na radost

78

41

9,5

Porota = Eva Bílková (CHSM USA), Markéta Široká (CMCZŠ), Miluška Zádrapová, Marta Kročová, Jana Bezděková, Veronika Borkovcová – Chicken, Tomáš Bílek – Hřebík

Moderátorky = Sojka a Včelka

 

 

 

SKAUTKY

 

 

 

1

2.D

2

Černé ovce (Máša, Pája, Vážka, Sína, Maruči, Klorafa, Sýkorka, Čeki, Žabka, Werka, Zuzana, Eva, Kity, Šárka, Katka, Želva, Včelka)

Slunéčko; Ahoj slunko; Modrá

140

45

12,18

2

14.D

28

Bim bam cililink seniors (Bambi, Třeštík, Marie, Terezka, Marki, Anička, Kulík, Dráček, Kačka, Petra, Rézi, Rusalka, Skřítek)

Tancuj, tancuj; Omyl (Vyhnání z ráje); Pohár a kalich

138

40

13,00

3

23.D

6

Falešňáci (Eva, Verča, Eiko, Míša, Kája, Daisy)

Muzikanti, co děláte; Tam na Piccadilly; Časy se mění

128

38

11,80

4

13.D

13

Ukerewe (Sojka, Allia, Ješťa, Ina, Žana, Lucka, Keya, Píšťalka, Marťan, Tereza, Šamanka, Tawi, Hvězdička, Aya, Šotek)

A ja taká čarná; V moři je místa dost; Čas rozchodů

120

37

13,21

5

15.D

15

Orobinky (Betulka, Kytka, Ifka, Marťa, Lisa, Lotka, Dřepík, Pískle, Myška)

Išla Marína; Eržika; Morituri te salutant

119

37

13,13

6

35.D

24

Rukavica (Unka, Márinka, Zajíček, Váňa, Ludmila, Pudlík, Indoš, Marťan, Luisa, Čikero, Ronja)

Hojačky; Yezu Azalia Wa; Až to se mnú sekne

106

33

12,60

7

69.

2

Jablečný müsli s bílým jogurtem (Myška, Bára, Sova, Albi, Blouďa, Šampus)

To ta Heľpa; Fire Man; Válka 006

99

30

13,00

 

 

 

SKAUTI

 

 

 

1

36.Ch

24

Termiti (Racek, Míňa, Kaprál, Večerníček, Uzlík)

Či že ste husličky; Signály; Wayfaring Stranger / Putuji sám

116

38

14,20

2

13.Ch

13

Alt-F4 (Zitko, Šídlo, Šikula, Konoy, Inti, Rubi)

Pocestný; Křídla; Krajina slepců

98

28

13,60

Porota = Veronika Pelikánová, Iva Hubáčková, Vítek Pelikán, Jitka Nevrlá – Gaossed, Bára Koudelková, Maruška Laudátová,  (všichni CHSM USA), Pavel Hradecký – Vochec

Moderátoři = Precla a Šampus