Výsledky 13.ročníku

pořadí

oddíl

střed.

název skupiny, členové

písně

celk.
hodn.

pom.
hodn.

věk. prům.

 

 

 

SVĚTLUŠKY

 

 

 

1

35.D

24.

Kačeři (Jana, Mamu, Fidli, Venda, Eliška, Jezinka, Tully, Beruška, Smíšek, Katka, Zdislávka, Marťa, Terezka, Opi)

Kdyby byl Bavorov; Píseň sv. Františka; Kačerov

112

39

9,00

2

14.D

28

Bim bam cililink (Peťa, Kim, Darča, Puk, Žížalka, Kamča, Denča, Bětka, Danča, Anička, Zuzu, Janča, Sára, Bára)

Aj, padá padá; Jedličky; Světluškovská

99

26

9,57

3

13.S

13

Sestry Bzučky (Kateřina, Gízis, Avis, Windy, Zdenka, Violka, Borůvka, Martina, Gabriela)

Na našem dvoře; Zahrada ticha; Princezna ze mlejna

92

33

8,78

4

12.D

15

Beverušky (Zapi, Lentilka, Gabča, Klárka, Maruška, Ivetka, Sára)

A já su synek z Polanky; Hlavně, že jsme na vzduchu; Kdybych byla vlaštovkou

84

19

9,29

5

15.D

15

Mravčeláci (Markéta, Markéta, Veronika, Lucie, Michaela, Hana, Nikola, Nikola, Iva, Barbora, Kateřina, Tereza, Petra, Karolína, Pavla)

Čí jsou to koně; Blátivá cesta; Perpentikl

81

29

8,07

6

2.D

2

Bílý myši (Kája, Šárka, Míša, Adélka, Kačka, Šumi, Hranka, Kvíčala, Janča, Verča, Lenička, Duběnka, Hedvika, Puštík, Laura, Jana, Bety, Čočka)

Už je to uděláno; Stromy; Zajíc na bobku

73

26

9,35

7

23.D

6

Mandelinky (Andrea, Renata, Tereza, Daisy)

Muzikanti, co děláte; Hvězda na vrbě; Mandelinka Bramborová

71

33

10,33

 

 

 

VLČATA

 

 

 

1

2.V+2.

2

Orion (Asterix, Medvěd, Kubula, Pavouk, Alf, File, Mauglí, Zajíc)

Išla Marína; Malá loďka; No to se ví

96

35

9,50

2

13.V

13

Šedá šestka (Víťa, Míša, Jirka, Ondra, Ondra, Jan, Bajka)

Když naši mlátili; Do kopce nebo rovinou; Vahů

87

30

8,67

3

18.V

6

Medvíďata (Matěj, Honza, Jonáš, David, Dan, Honzík, Paťas, Cuir)

Když jsem já sloužil; Kláda; Na kolena

83

34

10,43

4

48.V

22

48.smečka vlčat (David, Honza, Adam, Astap, Vinci, Oskar, Vašek, Franta, Dan, Kryštof, Ondra, Víťa, Awasin)

Tri dny ma naháňali; Tři kříže; Obluda

70

17

8,50

Porota = Bára Koudelková, Bětka Benešová, Maruška Laudátová (všechny CHSM USA), Jana Bezděková, Jana …, Jan Kutálek - Pedro

Moderátor = Luboš

 

 

 

SKAUTKY

 

 

 

1

14.D

28

Bim bam cililink seniors (Marki, Kačka, Marie, Cvrček, Dráček, Půďa, Zvonek, Rézi, Kulík, Králíček, Špendlík, Klára)

Ej, zomrela mi žena; Stojí hruška v širém poli; Bubeník

117

33

13,27

2

15.D

15

Nikolky (Kytka, Betulka, Ifka, Marťa, Lisa, Lotka, Magda, Sirka, Fifi, Sojka)

Z Půlčinského kostelíčka; Nej, nej, nej (O lásce); Syiahamba

101

35

12,60

3

35.D

24

Odi et amo (Veronika, Unka, Nody, Mároš, Váňa, Jana, Máňa, Arnika, Pudlík, Indoš, Kony, Kateřina, Monika, Kristýna, Ronja)

Mezi horami; Včely; Čarodějnice z Amesbury

101

31

12,53

4

2.D

2

Černý ovce (Vážka, Zuzka, Syky, Kity, Klorafa, Kňůča, Pája, Uzlinka, Sněženka, Skupe, Kapka, Katka, Máša, Kája, Maruči, Werka, Šárka, Čočka)

Šlo děvča na trávu; Taši dele; Tak jen pojď

99

32

12,76

5

12.D

15

Štopolky (Erouš, Wolfík, Rosňa, Bzučík, Mísa, Janča, Banča, Vlča)

Okolo Jarošova; Běda poraženým; Sundej kravatu

89

32

12,86

6

15.D

15

Mravenčata (Katka, Karolína, Lucie, Petra, Iva, Anetka, Barbora, Nikola, Kordulka)

Išla Marína; V lese na jehličí; Vím, vím

85

29

10,75

7

3.D

12

Píďalky (Iši, Myška, Kecka, Jana, Mamča)

To ta Heľpa; Kometa; Jdem zpátky do lesů

77

29

12,50

8

23.D

6

Falešňáci (Babů, Eva, Verča, Míša, Daisy)

Mezi dvěma vinohrady; Dva roky prázdnin; Loď dětí

66

30

12,50

 

 

 

SKAUTI

 

 

 

1

14.Ch

28

Kapři (Gego, Šotek, Heřman, Kuba)

Vrť sa děvča; Modrá; Dokud se zpívá

93

36

14,50

2

36.Ch

24

Termiti (Míňa, Uzel, Dave, Modrák, Dub)

Zafúkané; Psáno na březové kůře; Danny

87

38

14,25

3

15.Ch

15

Neuro (Slůňa, Jan, Hříbek, Richard, Peťan, Rýža, Vojtěch, Jan)

Žádnej neví, co jsou Domažlice; Můžem jít; Dopis

83

37

13,63

4

13.Ch

13

Bombarďáci (Malina, Inti, Méďa, Tomáš, Lukáš, Rubi)

Mezi horami; Na kameni kámen; Kladivo

72

28

13,00

Porota = Eva Bílková, Iva Hubáčková, Vítek Pelikán, (všichni CHSM USA), Pavel Hradecký – Vochec, Tomáš Bílek – Hřebík, Pavel Šimonek – Zajíc

Moderátorky = Sojka a Pavi