Výsledky 14.ročníku

pořadí

oddíl

střed.

název skupiny, členové

písně

celk.
hodn.

pom.
hodn.

věk. prům.

 

 

 

SVĚTLUŠKY

 

 

 

1

35.D

24.

Radůzátka (Maky, Knedlík, Berenika, Jezinka, Smíšek, Tully, Katka, Veronika, Jana, Mamu, Václava, Eliška, Jesika, Lachtan, Opi)

Prídi ty šuhajko; Je klid a mír; Do Afriky

206

63

9,4

2

46.

16.

Lentilky (Andrea, Terka, Adi, Zdislava, Renata, Eliška, Alča)

Koulelo se, koulelo; Andělé nade mnou bdí; Hlídač krav

188

64

9,7

3

14.D

28.

Bim bam cililink (Kamila, Martina, Pavla, Krteček, Veronika, Eva, Pomněnka, Kuřátko)

Kdybys měla má panenko; Náušnice z třešní; Krtečkova námořnická

173

63

9,0

4

11.D

5.

Postřelená vrána (Šmoulinka, Čmelda, Qikle, Čerťa, Karkulka, Myšpu, Žížala)

Kdyby byla Morava; Trpaslíci; Bílá šáde

158

61

10,0

5

13.S

13.

Sestry Bzučky (Gízis, Violka, Mantli, Beruška, Borůfka, Katka, Lumík, Kitty, Anna, Zorka)

Muzikanti, co děláte; Poraněný koleno; Sau sau reva

153

65

9,2

6

2.D

2.

Bílý myši (Šumi, Kecka, Redly, Giňa, Kačka, Dáda, Hedvika, Babeta, Pavi)

Holka modrooká; Polámal se mraveneček; Když se narodíme

132

60

9,4

7

15.D

15.

Nikolky (Kristýna, Robbi, Eliška, Jerry, Lucie, Marty, Jezinka, Klička, Myška)

A já su synek z Polanky; Svátek zvířat; Ryba

125

49

7,4

 

 

 

VLČATA

 

 

 

1

13.V

13.

A je to (Bronislav, Blahoslav, Ondřej, Jakub, Ondřej, Ondřej, Víťa, Jirka, Bajka)

To ta Heľpa; Jarní tání; Soudný den

192

67

9,3

2

36.Ch

24.

Termiti (Aragorn, Kuba, Gimli, Brácha, Kaskadér, Míša, Betmen, Glumík, Čestmír, Kamzík, Paya)

Okolo Hradce; Severní vítr; Tři kříže

167

45

8,5

3

48.V

22.

48.smečka vlčat (Franta, Kryštof, Honza, Kryštof, Buk, Awasin)

Kdybys měla má panenko; Grónská písnička; Čerti jdou!

152

39

8,5

4

2.V

2.

Orion (Šídlo, Jeremy, Džeár, Alf, Tygr, Zajíc, Šmudla)

Franta s Honzou; Listopad; Pony Expres

142

60

9,3

5

22.Ch

2.

Meteor (Šutr 1, Šutr 2, Harry, Hop)

Okolo Frýdku; Tábornická; René, já a Rudolf

101

56

7,7

6

15.Ch

15.

Sokoli (Pája, Tomáš, Petr)

To ta Heľpa; Metro pro krtky; Šnečí blues

88

50

10,7

Porota = Bára Koudelková, Bětka Benešová, (obě CHSM USA), Jiří Štaud – Píďa, Alexandra Staňková – Ája (oba 2.stř.), Dana Drápelová – Drobek (13.stř.), Katka Čierniková – Skřítek (28.stř.), Pavel Ondráček – Tygr, Vašek Hadrava (oba 24.stř.), Pavel Vedra – Hakim (16.stř.), Kamila Nečasová – Rédy (5.stř)

 

 

 

SKAUTKY

 

 

 

1

14.D

28

Bim bam cililink seniors (Rusalka, Rézi, Zvonek, Cvrček, Králíček, Dráček, Křeček, Marie)

Ej, vandrovali hudci; Utíkej; Voják

143

40

13,0

2

35.D

24.

Pohoda vánek (Čuči, Arnie, Váňa, Monika, Nody, Unka, Jenda, Fidli, Ronja)

Hruška; Štěstí je krásná věc; Pyšný Janek

116

42

13,0

3

2.D

2.

Černé ovce (Klorafa, Pája, Janča, Bety, Werča, Vážka, Šárka, Syky, Maruči, Katka, Sněženka, Kvíčala, Škupe, Kity, Pavi)

Na tom Bošileckým mostku; Křídla; Útěk z Egypta

114

38

13,3

4

3.D

12.

Píďalky v podkolenkách (Pískle, Kecka, Iši, Maki, Sabča, Rézi)

Otevření slovéčkem; Mezi horami; Nebe na zemi

114

37

14,2

5

15.D

15.

Nikolky (Lisa, Betulka, Ifka, Kytka, Sirka, Magda, Karamelka, Fifi, Sojka, Zea, Kačaba, Tereza, Skříťa, Bony, Kordulka)

Ha, ty svatý Vavřenečku; Žába; Swing Low

107

32

12,5

6

43.

28.

Hakunamatata (Méďa, Dominika, Blecha, Jahůdka, Kristina, Fčelka, Eliška, Zoubek)

Sekyra; Skautík; Zpívej Aleluja

99

34

13,4

7

12.D

15.

Ústa v … (Webi, Banča, Bzučík, Wolfík, Eroušek, Plšík)

Kdybys měla má panenko; Pod dubem, za dubem; Moonlight Shadow

94

33

14,2

8

13.D

13.

Ukerewe (Aya, Bellis, Allia, Hvězdička, Waliča, Koala, Salma, Pomněnka, Avis, Tawielan, Vity)

Hruška; Hej, člověče boží; Večerníček

93

29

13,8

9

23.D

6.

Falešňáci (Hibou, Joyi, Renar, Eva, Jana, Tereza, Anděla, Lucka, Alwar)

A ja taká dzivočka; Divokej horskej tymián; Kladivo

82

34

11,5

 

 

 

SKAUTI

 

 

 

1

36.Ch

24

Termiti (Míňák, Dave, Večerda, Anglán)

Janošek; Tulácký ráno; Ďábel

92

46

14,3

2

13.Ch

13.

13. psycho Brno (Kelvin, Qarri, Malina, Zitko, Žabák, Petr)

Slunéčko; Kytka; Běda poraženým

77

33

14,5

3

2.Ch

2.

Bohužel (Tabaki, Karlos, Svišť, Asterix, Medvěd, Pírko)

Ešče som sa neoženil; Listopad; Šaman

50

26

12,4

Porota = Marek Ondrůj (CHSM USA), Eva Pokorná – Miwe (6.stř.), Barbora Bräuerová – Špunt, Adam Kubát – Žabák (oba 24.stř.), Dana Drápelová – Drobek (13.stř.), Michal Příhoda, Vítek Odstrčil (2.stř)