Výsledky 16.ročníku

pořadí

oddíl

střed.

název skupiny (členové)

písně

celk.
hodn.

pom.
hodn.

věk. prům.

 

 

 

SVĚTLUŠKY

 

 

 

1

35.D

24.

Vrbovčátka (Lachtan, Markéta H., Knedlík, Sára, Maky, Kateřina, Markéta Š., Žabka, Tygy, Terezie, Anna, Thorpy)

Beskyde, Beskyde; Kamarádka lípa; Bořek stavitel

165

55

 

2

2.D

2.

Bílý myši (Šumi, Zdeňka, Verča P., Verča K., Eliška, Pája)

Kdyby tady byla; Svátek zvířat; Loď dětí

149

44

 

3

15.D

15.

Nikolky (Aini, Robbi, Bleška, Marty, Jerry, Anna, Žabka, Klára, Anuk, Peggy, Opi, Betynka, Dorka, Tesi, Verča Z., Jojo, Slunka, Verča P., Betulka)

Písáníčko; Princezna ze mlejna; Cikánská

145

28

 

4

14.D

28.

Bim bam cililink (Pírko, Opička, Bobo, Cisík, Citrónek, Zrzečka, Tlapka, Kuřátko, Klára)

Láska, Bože, láska; Tři čuníci; Mléčný bar

138

50

 

5

13.S

13.

Blick blick (Beruška, Benji, Lumík, Silence, Cindy, Capi, Wea, Francesca, Lucia, Kitty, Zorka)

To ta Heľpa; Vítej slunce zář; Zavři oči, usínej

104

33

 

6

23.D

6

Lvíčci (Klárka, Anďa, Markéta, Kája, Sára, Irča, Stázka, Daisy)

Já jsem muzikant; Malé kotě; Kolik je na světě

91

35

 

7

4.D

1

Vlaštovky (Šárka, Dana, Dominika, Magdaléna, Nela, Petra, Klíště, Jane)

Sedí liška pod dubem; Grónská písnička; Pět malých opiček

77

45

 

 

 

 

VLČATA

 

 

 

1

36.Ch

24.

Termiti (Kamzík, Šaman, Brácha, Kaskadér, Batman, Racek)

Beskyde, Beskyde; Tulácký ráno; Bedna od whisky

122

51

 

2

13.V

13.

Bílá šestka (Blahoslav, Marek, Vítek, Honzík, Bajka)

Tovačov, Tovačov; Lodnická; Želva

94

28

 

3

15.Ch

15.

Kompas (Netopýr, Tomáš, Martin, Mareček, Zdeněk, Bafák)

Beskyde, Beskyde; Kozel; 13 starých lotrasů

85

44

 

4

2.V

2.

Orion (Tygr, Džejár, List, Martin, Čmelda)

Holka modrooká; Kdo stvořil; Pony Expres

83

34

 

Porota: Tereza Ševelová, Anežka Brothánková (obě CHSM USA), Honza Kyncl – Burák, Ilči, Myška, Ronja, Jindřich Kerndl – Rubi, Petra Eliášová – Čočka

 

 

 

SKAUTKY

 

 

 

1

14.D

28

Bim bam cililink (Rézi, Rusalka, Králíček, Žížalka, Dráček, Maruš)

A já taká čárna; Krátký popis léta; Včelín

140

44

 

2

35.D

24.

Jednou (Nody, Fidli, Anajka, Mamu, Tuly, Jezinka, Ivivi, Monika, Maarosh)

Až já půjdu povandruju; Živel; Jednou, jednou

135

49

 

3

2.D

2.

Černé ovce (Vážka, Sněženka, Kyška, Škupe, Bety, Werka, Kačka, Kvíča, Babeta, Duběnka, Šárka, Janča, Míša, Ina, Pája)

Dyž; Prádlo a lovy; I Will Follow Him

114

46

 

4

13.D

13.

Alea Acta Est (Cassia, Melissa, Gízis, Lyra, Marion, Violka, Koala, Soptík)

Mezi horami; Dva havrani; Nám se stalo něco překrásného

105

42

 

5

23.D

6.

Falešňáci (Jana, Terka, Julča, Ivča, Hibou, Souri, Chani)

A já taká čárna; Tráva neroste; Dum

94

43

 

6

70.

28.

Užofky (Líza, Áňa, Škebla, Ucho, Skříťa, Kiki)

Kohout; Svý kroky rozezpívej; Neopouštěj

88

38

 

 

 

 

SKAUTI

 

 

 

1

36.Ch

24

Termiti (Anglán, Tom, Dan, Žralok, Míňák)

Muzikanti, co děláte; Za svou pravdou stát; Slečna Anna

104

48

 

2

13.Ch

13.

Exegeomai (Thor, Pavel, Michal, Jakub, Martin, Matěj, Honza, Sodži)

To ta Heľpa; Vrabčáci; Krajina slepců

69

21

 

3

15.Ch

15.

Teaden (Čiži, Klíšťa, Koťas, Kytka)

Včelín; Zpomal; Síť

45

24

 

mimo soutěž

1.
Čebín

6.

Iřgyt (Řízek, Lukáš, Mišma, Kůň, Jarik)

Hrobař; Na sever; Vedoucí

(42)

(19)

 

Porota: Dalibor Štrunc, Kateřina Štruncová (oba Cimbal Classic / Javory), Marek Ondrůj (CHSM USA), Oblak, Jindřich Kerndl – Rubi, Petr Šmiřák, Dub