Výsledky 17.ročníku

pořadí

oddíl

střed.

název skupiny (členové)

písně

celk.
hodn.

pom.
hodn.

věk. prům.

 

 

 

SVĚTLUŠKY

 

 

 

1

15.D

15.

Včelky (Jezinka, Klička, Káně, Jerry, Nemo, Bleška, Kuře, Kytka)

Na kopečku stála; Rána v trávě; Včelín

138

24

10,71

2

15.D

15.

Nikolky (Peggy, Slunko, Žabka, Anna, Tesi, Jojo, Piškot, Sára, Ráchel, Valda, Alda, Jasmína, Kytka)

Já jsem muzikant; Náušnice z třešní; Soudný den

127

27

7,58

3

13.S

13.

Blick blick (Aneta, Benji, Čiki, Sára, Cindy, Capi, Eliška, Evangelína, Zorka)

Kanafaska; Křídla; Pochod havráňat

114

33

9,50

4

35.D

24.

Šídla (Veronika, Anna G., Barbora, Markéta Š., Michaela, Markéta H., Sára, Sabina, Anna P., Nikola, Markéta V., Terezie, Opi)

Bodaj by vás, vy mládenci; Stromy; Žofka

103

32

8,08

5

14.D

28.

Bim bam cililink (Citrónek, Zrzečka, Kuřátko, Tlapka, Kačka, Lori, Šery, Méďa, Liči, Míša, Natálka, Tereza)

Tancuj tancuj; Bloudím lesem; Já ti prstýnek dám

100

33

8,18

6

2.D

2.

Bílý myši (Verča P., Verča K., Bára, Ela, Padáček, Pinky, Kecka, Pája)

Kravičky; Náušnice z třešní; Čtyři bytelný kola

99

28

8,43

7

23.D

6.

Žvýkačky a pribiňáček (Gabča, Denča, Klárka, Klára, Markétka, Andělka, Irča, Daisy)

Na tom bošileckým mostku; Když jde malý bobr spát; Pramen zdraví

91

41

10,29

8

4.D

1.

Vlaštovky (Dominka, Nela, Magda, Petra, Jane)

Komáři se ženili; Vzhůru na palubu; Osm trampů

90

21

8,50

 

 

 

VLČATA

 

 

 

1

13.V

13.

Eskymáci (Ryan, Ondra B., Šewon, Wabass, Wawon, Wabun, Maty, Ondra A., Chicko, Honzík, Martin, Soan)

Když jsem já ty koně pásal; Strom; Eskymácká

83

27

9,45

2

2.V

2.

Orion (List, Vojta, Ušoun, Pinguine, Maňásek)

Má maměnka; Svátek zvířat; Statistika

76

19

8,00

3

36.Ch

24.

Termiti (Šaman, Filip, Medvěd, Marek, Denis, Míňák)

A já su synek z Polanky; Ďábel; Vzhůru na palubu

67

31

9,00

Porota = Pavel Hradecký – Vochec, Jitka Hodálová – Batůžek, Johana Plchová, Stanislav Kozina – Eršin, Zuzana Šindelářová – Betul, Markéta Zichová – Žíža, Jaroslav Šťastný

Moderátoři = čertík (Miwe) a vodník (Knofla)

 

 

 

SKAUTKY

 

 

 

1

35.D

24.

Felpato animale (Anajka, Ivivi, Jezinka, Tully, Mamu, Knedlík, Lachťa, Pedro, Fidli, Nody, Maki, Natka, Maarosh)

Hej bystrá voda; Jesus Christ, you are my life; Krupobití

161

41

12,83

2

23.D

6.

Falešňáci (Ilei, Terka, Tebi, Lůca, Katka, Julča, Souri, Chani)

Odvod; Jablíčko; Znala panna pána

139

37

14,29

3

3.D

12.

Amazonky (Piškot, Ferrin, Kyrké, Čmelda, Bluďa, Drobek, Kiki, Hihi)

Amerika; Sport; Adiemus

138

42

13,38

4

14.D

28

Cililink! – Hóra Ruit! (Králíček, Žížalka, Drobek, Anička, Lískulka, Pomněnka, Nicolle, Bobo, Áďa, Dráček,Rézi)

Išiel Macek do Malaciek; Dance; Eržika

121

37

13,78

5

2.D

2.

Černý ovce (Kačka, Janča, Duběnka, Ina, Hranka, Kvíčala, Šárka, Pája)

Heeeeej, haaaaaj!; Svět plný andělů; On na mě zapomíná

107

29

14,67

6

13.D

13.

100+1 trapných vtipů o žábách (Waliča, Melissa, Iris, Gízis, Violka, Lyra)

Čerešně; Tuňák; Manah - manah

83

34

14,00

 

 

 

SKAUTI

 

 

 

1

18.Ch

6.

WRRM (Wizy, Matěj, Rowis, Maenvin)

Já jsem muzikant; Zpátky do lesů; Boreček

112

48

14,33

2

36.Ch

24

Termiti (Zrzek, Jindra, Joker, Jimmy, Žralok)

To ta Heľpa; Trampská; Pal vocaď

63

43

11,50

Porota = Tereza Šlesingerová, Dominik Scavino – Dub, Hana Matějková – Nitaka, Evanii, Lenka Luklová, Lukáš Rýdlo – Tchibo, Jitka Hodálová – Batůžek, Petr Pospíchal – Sodži

Moderátoři = Pája a Váňa