Úvodní informace

přidáno: 26. 10. 2012 13:46, autor: Jakub Šebek
22.ročník Dětského Vozembouchu se bude konat v sobotu 23.3.2013 (týden před Velikonocemi, jiný termín už nebyl k dispozici), opět na Sýpce v Medlánkách. Propozice zůstávají beze změny.

Tématické písně budou tentokrát různé pro Mladší a pro Starší:
  • Mladší: píseň, jejímž autorem hudby je Petr Skoumal (bez ohledu na to, kdo je autorem textu - E.Frynta, Z.Svěrák, P.Šrut, J.Vodňanský...)
  • Starší: píseň, jejímž autorem nebo spoluautorem je Ivan Mládek (bez ohledu na to, kdo ji nazpíval)
Myslím, že v obou případech je diskografie velmi bohatá a je tedy z čeho vybírat. Tak ať máte při výběru šťastnou ruku. Připomínám, že v případě jakýchkoliv pochybností je na skupině, aby prokázala, že vybraná píseň splňuje daná kritéria - v tomto případě autorství.

Přihlášky zašlete nejpozději do 31.12.2012 na známou adresu skautsky-vozembouch@email.cz; v emailu uveďte kategorii (Mladší / Starší), název skupiny (pokud už víte), středisko a oddíl/y, kontaktní osobu s emailem a telefonem. Platí, že kdo dřív přijde, ten dřív mele - tedy pořadí, v jakém budou skupiny na Vozembouchu vystupovat, se nebude losovat, ale skupiny si budou vybírat podle toho, jak rychle se přihlásí. Prezenční karty se seznamem účinkujících a výběrem písní budu chtít až v lednu po uzavření přihlášek (soubor bude ke stažení na těchto stránkách).

Comments