Výsledky 25.ročníku

pořadí

oddíl

střed.

název skupiny (členové)
písně (lidová, tématická – s příběhem, libovolná)

celk. hodn.

pom. hodn.

věk. prům.




MLADŠÍ (vlčata a světlušky)




1

35.S

24.

Šídla (David Š., Katy, Šája, Natalka, Helča, Terezka, Izzie, Naty, Andulka, Sárinka, Kája, Anička, Ellenka, Kačka, Elenka, Natálka, Esterka)

A té Réhradice; Starý příběh; Pátá

153

46

8,13

2

13.

13.

Ohniváci (Zorka, David B., Simona Č., Sára H., Nataniel M., Izabela M., Ondřej P., Anežka P., Rebeka P., Sára P., Ondřej V., Filip V., Jiří V., Zuzana Z., Tretter V.)

Ja keď sa janošku; Sněhurka; Proměny

148

40

8,36

3

Hostěnice

6.

Svišti (Kateřina H., Cherpee Viki, Klárka, Tonča, Rozárka, David, Martin, Janča, Ráďa, Ríša, Ema, Nelinka)

Tancuj, tancuj, vykrůcaj; Kozel; V domě straší duch

145

37

7,18

4

15.S

15.

Ledňáčci (Disco, Adéla K., Linda H., Alena H., Gabriela H., Ludmila Z., Eliška R., Markéta M., Nikol B., Karolína M.)

V zeleném háji; Hlídač krav; Fajn džob

138

26

9,22

5

14.S

28.

Bimbam cililink (Šery, Zina V., Marie E., Tuli, Bambus, Klára S., Kapi, Lucie D., Ally A., Nikola K., Anna S., Eliška K., Markéta Z., Tereza B.)

Tancuj, tancuj, vykrúcaj; Šnek; Světlušky

134

36

8,54

6

13.S

13.

Píďalky (Waliča, Irma, Vivien, Malati, Adéla D., Lucie D., Anežka H., Nita, Keily, Tarien, Anežka L., Enide, Esin, Talia, Illka, Aislin, Veronika S., Kateřina V., Issi)

Kdybys měla, má panenko; Zajíci; Večerníček

131

40

8,67

7

2.D

2.

Bílý myši (Drťa, Patricie K. Sofie A., Evelina V., Amelie V., Emma E., Lotrando, Kuky, Ema Š., Michaela Š., Monika B., Mia H., Jana K., Karolína K., Ellen V.)

Hej haj; O svědomí; Ráček

124

34

9,54

8

15.S

15.

Veverky (Disco, Myška, Anna P., Ducky, Flo)

Co sa to šupoce; Zrzka; Toulavá

115

29

10,50

9
(1.vl)

2.V

2.

Dvojkaři (Los, Bob Kouma, Ježek, Klokan, Kryštof H., Vočko, Čip, Martin L., R2)

Bejvávalo; Velrybářská výprava; Hejkal

82

23

9,00

Porota = Kristina Šimoníková – Kity (2.stř.), Soňa Srbová – Adži (za 6.stř.), Ondřej Král (13.stř.), Stella Juříková – R2 (15.stř.), Michaela Kaprálová – Míša (24.,stř.), Anna de Diana Boro – Pomňa (28.stř.), Marie Vichrová

Moderátoři = Princ (Miwe) & Princezna (Knofla)

Ceny poroty:

Ohniváci – nejlepší scénka
Bílý myši – originální nástroje
Bim bam cililink – vlastní originální píseň
Píďalky – nejlepší průvodní slovo
Veverky – za odvahu v oslabení
Ledňáčci – nápadité rekvizity



pořadí

oddíl

střed.

název skupiny (členové)
písně (lidová, tématická – zeměpisný objekt, libovolná)

celk. hodn.

pom. hodn.

věk. prům.




STARŠÍ (skauti a skautky)




1
(1.ski)

Hostěnice

6.

Svišti boyz (Kateřina H., Béďa, Reaspady, Peax, Cherpee)

Včelín; Trezor; Ty a já

135

38

14,25

2

14.D

28.

Bim bam cililink (Kuřátko, Slunce, Liči, Liška, Ještěrka, Nšoči, Klára S., Šery, Zuzana P.)

Na rozlúčení; Terapeut; Ta naše

113

30

14,25

3

Hostěnice

6.

Svišti – Sisters No.1 (Kateřina H., Zuzka, Klárka, Majda, Anet)

Chudáci, žebráci, holota; Marnivá sestřenice; Dvě malá křídla

104

25

12,75

4

15. D

15.

Červenky (Marty, Píšťa, Keto, Háďa, Šíša, Knedlík, Raddley)

Keď som já bol mladý; Letní láska (Summer Nights); Hooked on a feeling

102

25

14,00

5

2.D

2.

Černé ovce (Hranka, Poly, Viky, Zubejda, Patricie K., Adéla S., Emma V., Malina, Rosnička, Tučňák, Jenga, Drťa, Palička

Mezi horami; U kanónu stál; Nafrněná

91

25

13,42

6
(2.ski)

18.Ch

6.

Medvědi (Zico, Cleris, Filip Š., Daniel Š.)

Já jsem z Kutné Hory; Koukejte vycouvat; Píseň o jaru

90

28

12,00

7

15.D

15.

Dva v jednom (Maki, Tami, Bambule, Romana D., Míša K., Alena J., Trnka, Safi, Pomňa, Anika V., Petr B., Kecka, Dina K., Eva K., Kateřina Č.)

Hruška; Čarodějnice z Amesbury; Boky jako skříň

87

29

12,14

8

13.D

13.

Carcharias (Beruška, Tami, Heidy, Sany, Šíla, Ari, Elli, Maireen, Chiara)

Mezi horami; Všech vandráků múza; Nagasaki Hirošima

66

20

13,00

Porota = Eliška Výborová – Ela (2.stř.), Elen Háblová (za 6.stř.), Kristýna Halešová – Sirine (13.stř.), Kateřina Fialová – Kytka (15.stř.), Markéta Mátlová – Marki (28.stř.), Dita Černínová

Moderátoři = Flíček & Architekt

Ceny poroty:

Červenky – nejlepší scénka
Černé ovce – několikanásobný restart písně
Dva v jednom – cena sympatie
Svišti – Sisters No.1 – nápaditá pyrotechnická scénka
Medvědi – nejlepší orchestr
Tami (Carcharias) – nejlepší herecký výkon

Comments