Základní informace

přidáno: 21. 2. 2016 13:02, autor: Jakub Šebek   [ aktualizováno 21. 2. 2016 13:06 ]

Jubilejní 25. ročník Vozembouchu pro dětské kategorie (Mladší = světlušky, vlčata, a Starší = skautky a skautky) se uskuteční v sobotu 16.4.2016, opět v sále Sýpka v Medlánkách. Termín byl zvolen s ohledem na kumulaci JP a Velikonoc v březnu a vytížení sálu (v původně uvažovaný termín 9.4. se koná akce majitele sálu, tj. ÚMČ Brno-Medlánky).

Tématická píseň bude stejná pro obě kategorie a bude to "píseň s příběhem". To znamená, že píseň (její text) bude muset být nějakým uceleným příběhem, nicméně žánr je zcela libovolný - kramářská píseň (o princezně a o hrádku), folk (Darmoděj), country (Shane, Blizzard, Růže z Texasu...), lidovka (na hraně je např. Ach synku, synku nebo Na těch panských lukách) apod. Součástí vystoupení musí být i ztvárnění příběhu - scénka, kreslené obrazy, video (vlastní technika nutná)..., fantazii se meze nekladou, a na toto ztvárnění lze využít i další členy oddílu, popř. střediska, kteří můžou ale nemusí být součástí vystupující hudební skupiny. Ztvárnění příběhu se bude započítávat do hlavního hodnocení skupiny. Další 2 písně budou jako obvykle "lidová" a "libovolná".

Prosím o zaslání přihlášky emailem na adresu skautsky-vozembouch@email.cz, tentokrát nejpozději do 31.1.2016. Uveďte číslo oddílu/střediska, kategorii (Mladší/Starší), název skupiny (pokud ho už víte, popř. máte nějaký tradiční), zda je skupina dívčí, chlapecká nebo smíšená, a kontaktní osobu (jméno/přezdívku, email, telefon). Přihlášeným skupinám (kontaktní osobě) včas zašlu potřebné informace a pokyny mailem.