Výsledky 26.ročníku

pořadí

oddíl

střed.

název skupiny (členové)
písně (lidová, tématická – spirutál / gospel, libovolná)

celk. hodn.

pom. hodn.

věk. prům.




MLADŠÍ (vlčata a světlušky)




1

Fénix

13.

Ohniváci (Sodži, Icar, Jiří B., Rolf, Elan, Lili, Liška, Wooki, Tygřík, Wakan, Filip V., Gízis)

Lipka zelená; Soudný den; Vzhůru na palubu

106

33

9,27

2

14.S

28.

Bim Bam Cililink (Šery, Klára S., Vendulka S., Buky, Veronika K., Eliška K., Marie K., Ally A., Kapi, Lucie D., Miriam K., Veronika K., Anna S.)

Tancuj, tancuj; Siyahamba; Barbína

100

33

8,17

3

15.D

15.

Ledňáčci (Žabka, Niki, Ája, Krťa, Adéla K., Karolína M., Puštík, Gepi, Liduška, Hana Z.)

Šohajíčku, čí si; It's me, Oh Lord; Nechte vlajky vát

94

35

10,22

4

Svišti

6.

Svišti (Kateřina H., Cherpee, David K., Michael S., Klára F., Petra T., Jana M., Radovan M., Martin M., Viktorie E., Rozálie K., Antonie K., Ema R., Richard P.)

A já su synek z Polanky; Děti jdou kam je pošlou; David a Goliáš

92

32

8,08

5

2.S

2.

Bílé myši (Drťa, Sofie A., Marta E., Zuzana M., Kristina U., Evelina V., Emma E., Kristýna K., Kuky, Emu, Michaela Š.)

Už ty pilky dořezaly; Nadějí, láskou a vírou; V moři je místa dost

80

26

9,10

6

(1.vl)

2.V

2.

Dvojkaři (Los, Kóďa, Klokan, Medvěd, Kouma, Kuba D., Mates, Martin L.)

Górale; Kocábka; Tunelářská

56

5

9,17

Porota = Petr Svoboda – Pecan (2.stř.), Matouš Karásek – Reaspady (6.stř.), Zora Pospíchalová (13.stř.), Stella Juříková – R2 (15.stř.), Marie Španihelová – Maruš (28.stř.), Dorothea Kytnerová

Moderátoři = Ještěrka & Zico

Cena diváků: Bílý myši

Ceny poroty:
Ledňáčcinejlepší umělecký dojem
Tom (Ohniváci)multiinstrumentalista, nejlepší individuální výkon
David (Svišti) – sóla a předzpěv
Buky & Eliška (Bim bam cililink)sólo Barbie a Kena
Lucka (Bim bam cililink) – nejlepší bicí


pořadí

oddíl

střed.

název skupiny (členové)
písně (lidová, tématická – spirutál / gospel, libovolná)

celk. hodn.

pom. hodn.

věk. prům.




STARŠÍ (skauti a skautky)




1

Svišti

6.

Sisters N°1 (Zuzana A., Klára H., Magdalena K., Simona K., Aneta U.)

Od Nového Mesta; Tak jen pojď; Shubidu

105

32

13,60

2

(1.ski)

Svišti

6.

Svišti boyz (Zeepy, Bedřich H., Reaspady)

Rež, rež, rež; Pět věží; Coconut song

87

31

14,67

3

2.D

2.

Černé ovce (Drťa, Monika B., Martina Č., Hana H., Mia H., Karolína K., Ellen V., Paulina K., Viktorie K., Katka K., Emma V., Kateřina M., Terezie M., Adéla S.)

To ta Helpa; Wade in the Water; When

82

28

13,00

4

15.D

15.

Veverky (Žabka, Kuky, Myška, Ducky, Bubu, Flo)

Hej bystrá voda; Soudný den; Batalion

72

23

11,60

5

(2.ski)

18.Ch

6.

Neviditelní Medvědi (Zico, Cleris, Filip Š., Daniel Š.)

Na tom pražským mostě; Dvě báby; Růžový panter

71

30

13,00

6
(3.ski)

17.Ch

15.

Modří (Lukáš S., Míša M., Štěpa F., Jan K., Lukáš M., Ben H., Pavel C.)

Mezi horami; Soudný den; Malování

61

23

11,83

7

14.D

28.

Bim Bam Cililink (Zrzka, Slunce, Zuzana P., Willi, Tuli, Ester K., Nšoči, Ještěrka, Kateřina M.)

Kaťuša; Rock my soul; Dumb Ways to Die

51

20

13,25

Porota = Eliška Výborová – Ela (2.stř.), Martin Sedlák (za 6.stř.), Háďa (15.stř.), Marie Španihelová – Maruš (28.stř.), Dita Černínová, Libor Jetelina

Moderátoři = Elaphé & Zico

Cena diváků: Modří

Ceny poroty:
Sisters No.1 – nejlepší umělecký dojem
Černé ovce – originální průvodní zvuky
Svišti boyz – speciální zvukové efekty
Veverky – vynikající televizní pořad
Modří – nejoriginálnější rockové zpracování
Zuzka (Bim bam cililink) – technicky sebejistý houslový výkon
Dan (Neviditelní Medvědi) – originální kostým a vystoupení Růžového pantera
Béďa (Svišti boyz) – vynikající kráčející bas
Simča (Sisters No.1) – nejlepší taneční výkon

Comments