Základní informace

přidáno: 8. 11. 2016 14:27, autor: Jakub Šebek   [ aktualizováno 9. 11. 2016 8:15 ]
26. ročník Dětského Vozembouchu se bude konat v sobotu 1.4.2017 (v polovině mezi jarními prázdninami a Velikonocemi), tentokrát ale na netradičním místě - v Salesiánském středisku mládeže (SaSM) v Žabovřeskách, adresa je Foerstrova 2 - viz mapa. Ani v Medlánkách, ani v Bystrci, což jsou dva osvědčené Vozemboušské sály, jsme nenašli vhodné volné termíny, navíc situace se občas měnila ze dne na den (např. jeden den jsme se domluvili na termínu a druhý den se zjistilo, že v sále má tou dobou probíhat rekonstrukce, která původně byla plánována až na další měsíc...). Další sály (Musilka, u Ombudsmana...) byly sice v požadovaných termínech k dispozici, ale bohužel poněkud mimo naše finanční možnosti.

Sál v SaSM je o něco menší než na Sýpce (kapacita je cca 150 sedících diváků, stojící se nepočítají...), širší než delší, vějířovitého tvaru (na rozdíl od obdélníkové Sýpky). Netypickým prvkem jsou 2 nosné sloupy ve třetinách sálu, podpírající podlahu kostela, který se nachází přímo nad sálem. Věřím, že atmosféra bude jako vždy vynikající, a možná díky o něco komornějšímu prostředí ještě lepší než obvykle. Chtěl bych na tomto místě poděkovat panu řediteli SaSM Jiřímu Balášovi za vstřícnost a záchranu příštího Vozembouchu. :-)

Téma 26. Dětského Vozembouchu jsou spirituály a gospely (společné pro obě kategorie). Věřím, že to je téma přitažlivé a je z čeho vybírat. Počítají se sem samozřejmě "klasické" spirituály americké, černošské i bělošské, africké..., v angličtině, češtině, svahilštině..., jakož i gospely, čili typicky písně duchovní americké. V případě nejasností jako vždy konzultujte se mnou.

Přihlášky (stačí mailem - středisko, oddíl, název skupiny, kontaktní osoba, mail, tel.) prosím zaslat mailem do 31.12.2016.

Základní informace - rekapitulace:

• Kdy: v sobotu 1.4.2017, pravděpodobně od 9:00 (čas bude upřesněn)
  • Kde: v sále Salesiánského střediska mládeže v Žabovřeskách
  • Pro koho: pro Mladší (do 11 let včetně) a Starší (do 15 let včetně)
  • Téma: spirituály a gospely
  • Přihlášky: do 31.12.2016