27.ročník (2018)

Prezenční karty, rozhodčí

přidáno: 19. 2. 2018 13:48, autor: Jakub Šebek

Prezenční karta: Prosím o její předvyplnění a zaslání mailem do 18.3.2018. Je jasné, že seznam účinkujících se může do Vozembouchu ještě změnit, ale to nevadí - případné opravy se udělají přímo na místě při prezenci.

Rozhodčí: Prosím o nominaci jednoho porotce za každé středisko a půlden (kategorii). Pokud se z jednoho střediska účastní v dané kategorii více skupin, je potřeba se vzájemně domluvit a společně nominovat jednoho rozhodčího. Ideálně na každý půlden, ve kterém nějaká skupina ze střediska vystupuje, jednoho, ale může tam být i celý den, pokud bude chtít. Může to být člen střediska, kamarád, rodič, "externista", v zásadě kdokoliv - důležité je, aby měl nějaké hudební zkušenosti či erudici (ale zase to nemusí nutně být člen filharmonie). Prosím, pošlete mi jméno a kontakt (email) na rozhodčí nejpozději do 18.3.2018.

27.ročník - základní informace

přidáno: 23. 11. 2017 15:26, autor: Jakub Šebek   [ aktualizováno 23. 11. 2017 16:16 ]

27. ročník Dětského Vozembouchu se uskuteční v sobotu 14.4.2018, opět v Salesiánském středisku mládeže, Foerstrova 2, Brno-Žabovřesky (mapa). Protože v posledních letech bývalo téma shodné pro obě kategorie, a navíc už jsme dlouho neměli tématické písně určitého autora, tak to pro tento ročník zkombinujeme takto:
  • Mladší: Uhlíř & Svěrák (& Šíp)
  • Starší: Voskovec & Werich & Ježek, nebo Suchý & Šlitr, nebo Jiří Grossmann
Přihlášky se budou letos poprvé pomocí posílat pomocí Google formuláře, prosím o vyplnění nejpozději do 31.1.2018.
Propozice 27. ročníku naleznete zde.

1-2 of 2