Historické tabulky

Vítězové jednotlivých ročníků:

Ročník Světlušky Vlčata Skautky Skauti
1.
(1992
)
14.D/10.stř.
(Bim bam cililing)
2.V/2.stř.
(Orion / Dvojkaři)
2.D/2.stř.
(Černé ovce)
42.Ch/20.stř.
(Medvědi)
2.
(1993)
70.D/10.stř.
Jajky
2.V/2.stř.
Vyjící vlci
5.D/7.stř.
Sedmikrásky
7.+60.Ch/26.stř.
Kobonos
3.
(1994)
14.D/10.stř.
Kačenky
91.Ch/1.stř.
Ježci z 91
14.D/10.stř.
Modřinky
7.+60.Ch/26.stř.
Kobonos
4.
(1995)
14.D/10.stř.
Ledňáčci
2.V/2.stř.
Zelená
14.D/10.stř.
Modřinky
42.Ch/20.stř.
Medvědi
5.
(1996)
18.D/12.stř.
Veverky
13.V/13.stř.
Bílá
2.D/2.stř.
Černá ovce
42.Ch/20.stř.
Medvědi
6.
(1997)
13.S/13.stř.
Světlušky z 13.
13.V/13.stř.
Vlčata
15.D/15.stř.
Trpaslice ze mlejnice
36.Ch/24.stř.
Termiti
7.
(1998)
13.S/13.stř.
13.roj světlušek
13.V/13.stř.
13.smečka vlčat
15.D/15.stř.
Večernice
18.Ch/6.stř.
Medvědi
8.
(1999)
14.D/10.stř.
Bim bam cililing
13.V/13.stř.
Hnědá smečka Třináctky
14.D/10.stř.
Bim bam cililing seniors
13.Ch/13.stř.
Exegeomai
9.
(2000)
12.D/15.stř.
Tralaláči
13.V/13.stř.
Ohnivá šestka
14.D/10.stř.
Bim bam cililing seniors
13.Ch/13.stř.
Exegeomai
10.
(2001)
26.D/1.stř.
Berušky
2.V/2.stř.
Orion
2.D/2.stř.
Černé ovce
18.Ch/6.stř.
Medvědi
11.
(2002)
14.D/10.stř.
Bim bam cililing
2.V/2.stř.
Orion
14.D/10.stř.
Bim bam cililing seniors
13.Ch/13.stř.
Exegeomai
12.
(2003)
13.S/13.stř.
Káňata
2.V/2.stř.
Orion
2.D/2.stř.
Černé ovce
36.Ch/24.stř.
Termiti
13.
(2004)
35.D/24.stř.
Kačeři
2.V/2.stř.
Orion
14.D/28.stř.
Bim bam cililing seniors
14.Ch/28.stř.
Kapři
14.
(2005)
35.D/24.stř.
Radůzátka
13.V/13.stř.
A je to
14.D/28.stř.
Bim bam cililing seniors
36.Ch/24.stř.
Termiti
15.
(2006)
35.D/24.stř.
Las Ketchup
36.Ch/24.stř.
Termiti
14.D/28.stř.
Bim bam cililing seniors
36.Ch/24.stř.
Termiti
16.
(2007)
35.D/24.stř.
Vrbovčátka
36.Ch/24.stř.
Termiti
14.D/28.stř.
Bim bam cililink
36.Ch/24.stř.
Termiti
17.
(2008)
15.D/15.stř.
Včelky
13.V/13stř.
Eskymáci
35.D/24.stř.
Felpato animale
18.Ch/6.stř.
WRRM
18.
(2009)
15.D/15.stř.
Sýkorky
13.V/13.stř.
Ž(š)ampióni
35.D/24.stř.
Poštolky
36.Ch/24.stř.
Termiti
19.
(2010)
35.D/24.stř.
Šídla
2.V/2.stř.
Dvojkaři
35.D/24.stř.
Poštolky
13.Ch/13.stř.
Banda skautů

Ročník

Světlušky a vlčata

Skautky a skauti

 

dívčí / smíšené skupiny

chlapecké skupiny

dívčí / smíšené skupiny

chlapecké skupiny

20.
(2011)

35.D/24.stř. (sv)
Šídla
(celkový vítěz)

2.V/2.stř.
Dvojkaři
(6. v celkovém pořadí)

35.D/24.stř. (sky)
Poštolky
(celkový vítěz)

13.Ch/13.stř.
Exegeomai
(9. v celkovém pořadí)

21.
(2012)

Hostěnice/6.stř. (sv+vl)
Svišti
(celkový vítěz)

2.V/2.stř.
Dvojkaři
(8. v celkovém pořadí)

15.D/15.stř. (sky)
Fčel-Koríšci
(celkový vítěz)

2.Ch/2.stř.
SG-1
(11. v celkovém pořadí)

22.
(2013)

Hostěnice/6.stř. (sv+vl)
Svišti
(celkový vítěz)

28.V/8.stř.
Stopaři
(3. v celkovém pořadí)

15.D/15.stř. (sky)
Ule kule
(2. v celkovém pořadí)

Hostěnice/6.stř.
Svišti
(celkový vítěz)

23.
(2014)

2.D/2.stř. (sv)
Bílý myši
(celkový vítěz)


- - -

Hostěnice/6.stř. (sky+ski)
Svišti
(2. v celkovém pořadí)

Hostěnice/6.stř.
Svišti boys
(celkový vítěz)

24.
(2015)

15.D/15.stř. (sv)
Leverky
(celkový vítěz)


- - -

15.D/15.stř. (sky)
Ptáci z Niky
(2. v celkovém pořadí)

Hostěnice/6.stř.
Svišti boyz
(celkový vítěz)

25.
(2016)

35.D/24.stř. (sv)
Šídla
(celkový vítěz)

2.V/2.stř.
Dvojkaři
(9. v celkovém pořadí)

14.D/28.stř. (sky)
Bim bam cililink
(2. v celkovém pořadí)

Hostěnice/6.stř.
Svišti boyz
(celkový vítěz)

26.
(2017)

13.Bo./13.stř. (sv+vl)
Fénix
(celkový vítěz)

2.V/2.stř.
Dvojkaři
(6. v celkovém pořadí)

Hostěnice/6.stř. (sky)
Sisters No.1
(celkový vítěz)

Hostěnice/6.stř.
Svišti boyz
(2. v celkovém pořadí)

27.
(2018)

Hostěnice/6.stř. (sv+vl)
Svišti
(celkový vítěz)


- - -

Hostěnice/6.stř. (sky)
Sisters No.1
(celkový vítěz)

14.Ch/28.stř.
Dune Beats
(7. v celkovém pořadí)