Úvod‎ > ‎

25. Dětský Vozembouch (2016)

přidáno: 1. 11. 2015 13:48, autor: Jakub Šebek   [ aktualizováno 5. 11. 2016 23:45 ]

Jubilejní 25. ročník Vozembouchu pro dětské kategorie (Mladší = světlušky, vlčata, a Starší = skautky a skautky) je už za námi! Uskutečnil se v sobotu 16.4.2016, opět v sále Sýpka v Medlánkách. Absolutními vítězi Mladší kategorie se staly světlušky z Bystrce (24.stř.) - Šídla, mezi Staršími opět "řádili" skauti z Hostěnic (6.stř.) - Svišti boyz. Podrobné výsledky naleznete na této stránce. Fotky jsou zde (alba na Rajčeti: Mladší, Starší, ke stažení v plném rozlišení (zip) pak na uloz.to: MladšíStarší), audio nahrávky a další informace budou přibývat postupně.

Šídla

Svišti boyz

Původně jsme společně s týmem R&R Vozembouchu plánovali uspořádání 2. Galavečera Vozembouchu v samostatném termínu mimo soutěžní části. Nakonec však, především s ohledem na omezený rozpočet, se tento Galavečer konat nebude. Pokud jste se těšili, tak se omlouváme, snad při příštím jubileu (30.ročník)... :-)