Úvod‎ > ‎

26. Dětský Vozembouch (2017)

přidáno: 5. 11. 2016 23:49, autor: Jakub Šebek   [ aktualizováno 22. 5. 2017 12:39 ]
Absolutním vítězem Mladší kategorie se stala smíšená skupina Ohniváci ze 13. střediska Hiawatha. Na druhém místě skončila skupina světlušek Bim bam cililink ze 14. dívčího oddílu 28. střediska Brána, a třetí jsou letos Ledňáčci z 15.D / 15. střediska Nika.

Ve Starších zcela zaslouženě a s přehledem zvítězila dívčí skupina Sisters No. 1 z Hostěnic (6. středisko A JE TO!), která tak definitivně vystoupila ze stínu svých starších bratrů (několikanásobných vítězů z posledních let Svišti boyz - letos skončili druzí). Cenu za třetí místo si odnášejí Černé ovce ze 2. dívčího oddílu střediska Dvojka.

Podrobné výsledky najdete zde.

 

Ohniváci

Ohniváci


Sisters No.1

Sisters No.1V následujících dnech se zde objeví také fotky, a časem snad i nějaké video. Bohužel ale došlo k jedné nemilé věci - během nahrávání zhavarovala fleška, takže z letošního ročníku nebude k dispozici audio záznam. Zvukaři se tímto omlouvají všem skupinám a jejich příznivcům.

Děkuji všem, kteří se podíleli na organizaci a zdárném průběhu letošního Vozembouchu - porotcům, moderátorům (Ještěrka, Elaphé), zvukařům z ROsound (Radek, Dan), i Medvědům a Svišťům z pořádajícího střediska A JE TO! za pomoc s chystáním a úklidem sálu.
Comments