Úvod‎ > ‎

22. Dětský Vozembouch - posoutěžní info

přidáno: 23. 3. 2013 11:40, autor: Jakub Šebek   [ aktualizováno 29. 9. 2013 10:13 ]
Letošní 22. Vozembouch, který proběhl v sobotu 23.3.2013 na Sýpce v Medlánkách, ovládli "Svišti" z Hostěnického oddílu (6.stř. "A JE TO!"), kteří vyhráli, co mohli: ze 4 putovních cen si odnášejí 3: pro absolutní vítěze v Mladší kategorii (smíšená skupina, která obhájila loňské prvenství), ve Starší kategorii pak pro nejlepší chlapeckou skupinu a současně i pro absolutní vítěze. Poprvé od změny pravidel v roce 2011 se tak stalo, že obě putovní ceny v jedné kategorii vyhrála jedna skupina, protože se jednalo o skupinu chlapeckou. Jelikož starší Svišti byli jedinou chlapeckou skupinou v odpolední části Vozembouchu, tak dočasný majitel putovního vozembouchu pro skauty byl již dopředu znám :-) (stejně jako v minulých dvou letech), ale jejich absolutní vítězství asi překvapilo všechny, včetně jich samotných. Nutno ale uznat, že jim to pěkně "šlapalo" a putovní ceny jsou jak podle poroty, tak podle ohlasu v sále, ve správných rukou. Navíc se potvrdilo, že i chlapecká skupina může prorazit v konkurenci dívčích nebo smíšených skupin, i když to rozhodně není lehké - ale jde to! Tak snad to bude povzbuzením i pro další skauty. A aby toho nebylo málo, tak Svišti byli druhou nejmladší skupinou mezi Staršími (a to ještě jen velmi těsně!).

Výsledková listina k nahlédnutí i ke stažení je tady. Podrobnější reportáž je na příslušné stránce 22.ročníku, stejně jako odkazy na fotky (alba i plné rozlišení). Audio nahrávky přibudou brzy :-)

Po Vozembouchu mi zůstala něčí zobcová flétna (bílá Yamaha) a černý obal na mobil se zelenými kvítečky. Majitelé se o ně mohou přihlásit u mě (viz kontakty).