Úvod‎ > ‎

Jak dopadl 23. Vozembouch

přidáno: 25. 3. 2014 13:27, autor: Jakub Šebek   [ aktualizováno 22. 3. 2015 13:33 ]
23.ročník - mladší kategorie: 22.3.2014, společenské centrum Sýpka (Kytnerova 1, Brno-Medlánky)
Téma: píseň profláknutá / z hitparády (v kat. ST povinně přetextovaná)

V Mladší kategorii se absolutním vítězem stala skupina Bílý myši ze 2. dívčího oddílu / 2. stř. "Dvojka". Pokud mě paměť a záznamy neklamou, tato skupina se zúčastnila všech ročníků Vozembouchu (!), ale dosud ještě nikdy nevyhrála, až konečně letos. Vytrvalost, jak vidět, přináší nejen růže, ale i vítězství na Vozembouchu! A přitom je to tak jednoduché: stačí přijít na pódium a říct "My jsme to letos přišly vyhrát!"... :-)

Ve Starší kategorii pokračuje nadvláda Svišťů z Hostěnic / 6.stř. "A JE TO!" - loňští vítězové (skauti), tentokrát pod názvem Svišti boys, obhájili své prvenství, takže oba putovní vozembouchy se vracejí na další rok zpět do Hostěnic. Na druhém místě pak o pouhý bod zpět skončila druhá (smíšená) skupina tohoto oddílu Svišti.

Odkazy na fotky jsou k dispozici zde.

Bílý myši (2.D/2.stř.)

Bílý myši

Svišti boys (1. Hostěnice / 6.stř.)

Svišti boys