Roverský Vozembouch‎ > ‎2011‎ > ‎

Společenský ples

Večer po roverském Vozembouchu proběhne již tradičně společenský ples.

V roce 2011 se vydáme do dob, kdy muži byli muži, ženy byly zvány růžemi prérie, k dobrému bontónu patřilo odložit při vstupu do baru zbraň a o Internet byl pojem z oblasti houpacích sítí zavěšených mezi dva kůly ohrady.

V první části večera nám skupina Big band ze Smetanky zahraje známé rytmy z tanečních. Druhou část oživí seskupení Backsight, které vystřihne nejen své majstrštyky, ale i nějaký ten známější kousek.

V průběhu večera bude k dispozici nealkoholický bar, kde si kromě pití budete moci koupit i drobné občerstvení. A chybět nesmí ani tombola a oblíbená hra pro stoly. Součástí večera bude i volba nejlepšího kostýmu – vítězný pár se může těšit na sladkou odměnu (a závist ostatních).

Ples začíná v 19:30 ve Společenském centru v Bystrci (mapa), končí mezi jednou a druhou hodinou ranní.

Vstupné na ples je stejné jako vloni: 150 Kč na místě nebo 130 Kč, pokud si lístek rezervujete.

Propagační plakátek můžete vyvěsit i u vás v klubovně.