Roverský Vozembouch‎ > ‎2013‎ > ‎

Společenský večer

Milé rangers, milí roveři, přátelé a kamarádi,

srdečně Vás zveme na tradiční společenský večer, který proběhne po roverském Vozembouchu ve Společenském centru v Brně-Bystrci (viz mapa).

Tématicky nás večer přenese do slunného Španělska, nicméně rytmy kapely se ponesou v duchu klasických tanců (zahraje Big Band ze Smetanky). V průběhu akce se můžete těšit na doprovodná vystoupení, velkou hru pro stoly (ne abyste je pokreslili před zveřejněním zadání), dobře zásobený bar s točenou grenou a slosování vstupenek v pauze před nástupem druhé kapely.

Protože uspořádat takový večer něco stojí, ale nechceme zavírat dveře těm, kteří mají hlouběji do kapsy, rozhodli jsme se tentokrát zavést několik cen vstupenek. Akce se tedy můžete zúčastnit za následující příspěvky:
  • 130 Kč (chudý student) - 1 lístek do slosování, jen po rezervaci
  • 170 Kč (jako do kina) - 2 lístky do slosování, 1 grena zdarma
  • 250 Kč (sponzor večera) - 3 lístky do slosování, 1 grena a drobné občerstvení zdarma
  • 500 Kč (aristokrat) - 5 lístků do slosování, 2 greny a drobné občerstvení zdarma, rezervace stolu pro 4 osoby
Lístky je možné si rezervovat prostřednictvím formuláře. Bez předchozí rezervace budou k dostání jen lístky od 170 Kč nahoru (rezervaci stolu je též vhodné řešit dopředu).