Roverský Vozembouch 2014

Jubilejní 20. ročník roverského Vozembouchu proběhl v sobotu 25. ledna 2014 ve Společenském centru v Brně-Bystrci. V rámci svého vystoupení dostaly skupiny za úkol vytvořit klip k některé z písní, které zazněly na předchozích ročnících. Kromě dvou klipů hraných naživo vzniklo i několik videí. Šestičlenná porota přiřkla vítězství skupině Maté Vokaté z 28. střediska a ocenila také skupinu Jen tak strašně nahlas, která získala nejvíc bodů v pomocném hodnocení. U diváků se největší přízni těšily skupiny PanikaFlying Bros a Pivní pěna. Všechny soutěžní písničky jsou na stránce se záznamem.

Na závěr soutěže proběhla malá narozeninová oslava s balónky, konfetami a velkým dortem. Slavnostního nakrojení se ujal Zico, který Vozembouchy organizuje takřka od začátku, a Žabák, který s Včelkou na začátku tisíciletí založil dodnes fungující tým Vozembouchu roverského.

Fotky

Místo Název skupiny HH1 PH2
1. Maté Vokaté 79 26
2. Flying Bros 73 18
3. Topinambur 71 23
4. Pivní pěna 68 23
5. Jen tak strašně nahlas 56 31
6. Panika 52 20

1) Hlavní hodnocení (0-10 bodů za každou píseň, 0-5 bodů za klip)
2) Pomocné hodnocení (vystupování na pódiu)

Divácké hlasování

V hlasování o sympatie diváků se na prvních třech místech umístily se shodným ziskem 13 hlasů skupiny Panika, Flying Bros a Pivní pěna.

Podřízené stránky (4): Pro skupiny Společenský večer Video Záznam