Roverský Vozembouch 2015

21. roverský Vozembouch proběhne v sobotu 7. února 2015 ve Společenském centru v Brně-Bystrci.

Letošní si vzal na svá bedra dosti náročné, nicméně opravdu široké a svobodné téma: Muzikál. Zásadními novinkami ročníku je krom grafické podoby a změny hlavního propagačního kanálu facebook zejména neomezený počet vystupujících a návrat ke 3 odehraným písním za vystoupení.

Další novinkou, kterou pro Vás připravil zbrusu nový tým "mladých pardálů," večerní setkání ve změněné formě. O tanec nepřijdete, jen ho vyzkoušíte v jiné podobě. Na naší stage totiž kromě účinkujících nastoupí po skončení akce série téměř profesionálních kapel, které se budou starat o Vaši zábavu do pozdní noci. Můžete se těšit na KONCERT nadějných brněnských kapel!

Za grafické podklady pro Novou grafickou podobu pro potřeby propragace pekelně proslulé písničkářské polízanice a.k.a. Vozembouchu (odborná veřejnost zná pod zkratkou NGPPPPPPPP), vděčíme především neskutečné snaze organizátorů vymáčknout ze svého okolí to nejlepší a mimo jiné také autorovi Bagrovi - Petru Závalovi až z dalekého Vyškova. Děkujeme mnohokrát, doufáme, že se bude líbit a stane se vzorem dalším generacím.

• Kdy: v sobotu 7. února 2015
  • Kde: ve Společenském centru v Bystrci, viz mapa